John Wick 3

John Wick: Chapter 3 - Parabellum
Tr-moly
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
John Wick 3
114 izlenme
IMDb: 7.4
John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) Konusu

John Wick: Chapter 3 - Parabellum filmi ile aksiyon kaldığı yerden devam ederken peşindeki ölümcül suikastçilere karşı John Wick'in nasıl bir mücadele verdiğini izliyoruz. Önceden gizli bir suikastçi birliğine üye olan John, iki kuralı ihlal ettiği için birlikten atılır. Yüksek Masa üyesini öldürdüğü için firari konumunda olan John'un kellesi için yüksek miktarda bir ödül belirlenir. Ödülü almak isteyen bir dizi suikastçi, John Wick'i öldürmek için korkunç bir mücadele başlatır. New York City'den kaçmak için sadece bir saati olan John Wick'in tek güvencesi ise şehrin servis endüstrisidir. 

John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) Oyuncuları

Serinin ilk iki filminin ardından üçüncü film ile aksiyon hız kesmeden devam ederken John Wick rolünde yeniden Keanu Reeves'i görüyoruz. Başarılı oyuncuya ayrıca Ian McShane, Zero Laurence Fishburne, Asia Kate Dillon, Halle Berry, Lance Reddick , Anjelica Huston, Saïd Taghmaoui  gibi isimler eşlik ediyor.

John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) Hakkında Merak Edilenler

John Wick 3 Ne Kadar İzlendi? John Wick 3, 327 milyon dolardan fazla hasılat elde ederek 2019 yılının en çok izlenen filmlerinden biri olarak tarihe geçti.

John Wick 3 Nerede? John Wick filminin bir kısmı Montreal'de çekilirken diğer kısımları Fas ve New York'ta da tamamlandı.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum