Harry Potter ve Felsefe Taşı

Harry Potter and the Philosopher's Stone
TR-DUBLAJ
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Harry Potter ve Felsefe Taşı
315 izlenme
IMDb: 7.6
Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001) Konusu

Film, ailesini şüpheli ve ağır bir kazada kaybeden Harry Potter'ın Hogwarts büyücülük okuluna davet aldıktan sonra yaşadıklarını konu alıyor. Artık ebeveynleri olmayan Harry Potter, arasının iyi olmadığı teyzesi ve kuzeni ile yaşamak zorunda kalır. Geri kalan hayatı boyunca onların kötü davranışlarına maruz kalan Harry, sonunda 11 yaşına bastığında özel bir davet alır. Hogwarts büyücülük okulundan gelen bu davet ile yeni bir hayata başlayan Harry, aynı zamanda ailesinin ölümüne sebep olan kazayı araştırmak için harika bir fırsat elde eder. 

Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001) Oyuncuları

Yönetmen Chris Columbus ve senarist Steve Kloves'un ortak çalışmasıyla üretilen bu efsanevi film serisinin oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson gibi isimler yer alıyor.

Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001) Hakkında Merak Edilenler

Harry Potter ve Felsefe Taşı Kitabı Ne Anlatıyor? Felsefe Taşı, sahip olduğu kişiye ölümsüzlük gibi olağanüstü güçler veren taşın hikayesini konu alıyor.

Harry Potter ve Felsefe Taşı Film Hangi Platformda? Harry Potter ve Felsefe Taşı, Prime Video platformunda yer almaktadır.

Harry Potter ve Felsefe Taşı Kitabı Kaç Yaş İçin Uygundur? Harry Potter ve Felsefe Taşı kitabı 9 yaş ve üzeri için uygundur.

Harry Potter Felsefe Taşı izle, Harry ve büyücü arkadaşlarının zorlu mücadelesine tanıklık ediyoruz. Harry Potter Felsefe Taşı full hd izle.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum