John Wick 1

John Wick
Tr-moly
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
John Wick 1
337 izlenme
IMDb: 7.4
John Wick (2014) Konusu John Wick filmi, emekliye ayrıldıktan sonra karısıyla güzel bir hayat yaşamanın hayalini kuran eski bir tetikçinin etrafında dönüyor. Emekliliğinin keyfini süren John, karısının ölümcül bir hastalığa yakalanması ile cehennem gibi günler yaşar. Karısının vefatı ile tüm yaşamı altüst olur.

Hayatta tek değer verdiği şey ise karısından ona kalan köpeğidir. Ancak evine giren gangsterler onu da öldürür. Gözü kararan John Wick, kaybedecek hiçbir şeyi olmadığından dolayı gangsterlerin peşine düşer. Böylece intikamını alabilmek için New York sokaklarına dalan John, mafya dünyasına geri döner.

John Wick (2014) Oyuncuları

Başarılı sinema oyuncusu Keanu Reeves uzun bir aranın ardından beyaz perdeye dönerek John Wick rolünü üstleniyor. Üstelik bu yolda ona Michael Nyqvist, Alfie Allen, Adrianne Palicki, Bridget Moynahan, Ian McShane, John Leguizamo ve Willem Dafoe gibi efsanevi isimler eşlik ediyor.

John Wick (2014) Hakkında Merak Edilenler

John Wick 1 İzle Hangi Platformda? John Wick 1, Prime Video üzerinden izleyebilirsiniz.

John Wick 1'de Kaç Kişi Öldürdü? John Wick 1'de toplamda 77 kişi öldürdüğü biliniyor.

New York'ta, eski katil John Wick (Keanu Reeves), her şeyini ondan alan New York gangsterlerinin izini sürmek için emekliliğinden istifa eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum