İçinde Yaşadığım Deri

La piel que habito
Tr-vip
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
İçinde Yaşadığım Deri
1.008 izlenme
IMDb: 7.6
Seçkin bir plastik cerrah olan Dr. Robert Ledgard (Antonio Banderas), karısı bir otomobil kazasında yandığından beri, onu kurtarabileceği yeni bir deri yaratmakla ilgilenmektedir. On iki yıl sonrasında, her türlü saldırıya karşı gerçek bir kalkan olan bir deri geliştirmeyi başarır. Seneler devam eden emek harcama ve deneylere ek olarak Robert'ın üç şeye daha ihtiyacı vardı: vicdan azabı çekmemek, bir kabahat ortağı ve bir kobay insan. Vicdan hiçbir vakit problem olmadı. Marilia, doğduğu günden beri ona bakan hanım, onun en sadık kabahat ortağıdır. Ve insan kobaya erişince...

İçinde Yaşadığım Deri (2001) Konusu

Film, bir araba kazası yüzünden vücudunda korkunç derecede yanıklar oluşan eşini tedavi edebilmek için evindeki labarotuvarda yıllar boyunca çalışmalar yapan bir adamın hikayesini konu alıyor. Eşinin yaşadığı kazadan sonra onu yeniden iyileştirmek için özel çalışmalar yapan estetik cerrahı Dr Robert Ledgard, 12 yıl boyunca bu çalışmalarını sürdürür. Ancak bu süreçte eşi intihar eder ve küçük kızları yaşananlardan dolayı psikolojik sorunlar yaşar. Üstelik kızlarının başına gelen başka bir olay yüzünden her şey daha üzücü bir hal alır.

İçinde Yaşadığım Deri (2001) Oyuncuları

Polisiye yazarı Thierry Jonquet'in "Tarantula" isimli 2005 tarihli romanından uyarlanan İçinde Yaşadığım Deri filminin başrollerinde Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes gibi isimler yer almaktadır.

İçinde Yaşadığım Deri (2001) Hakkında Merak Edilenler

İçinde Yaşadığım Deri +18 Mi? İçinde Yaşadığım Deri filmi, +18 ve üzeri için uygundur.

İçinde Yaşadığım Deri Neyi Anlatıyor? Film, kızına kötü anlar yaşatan bir adamdan intikam almak için ilginç deneyler yapan bir babanın hikayesini anlatıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum